Meie kooli õpilased osalevad Los Angeleses eriolümpia maailmamängudel

21.07- 04.08 osalevad meie kooli õpilased Marleen Käämer ja Eliisabet Mändmets koos õpetaja Siret Krukiga Ameerika Ühendriikides, Los Angeleses eriolümpia maailmamängudel. Tüdrukud võistlevad iluvõimlemises palli-, rõnga-, hüpitsa- ja lindikavas, samuti jagatakse medaleid ka kõigi nelja ala kokkuvõttes. Tüdrukute ja õp.Sireti sõitu maailmamängudele toetavad: Tartu Kroonuaia Kool, Tartu linn, Tartu Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Sotsiaalministeerium, Tartu Kehalise Kasvatuse Liit, Bigbank AS töötajad, SA Tartu Perekodu Käopesa, Sevenoil EST OÜ, LC Tallinn Eesti, Urve Käämer, VK Janika ja Siret Kruk.

Täname kõiki toetajaid ja võistlusteks pöidlad pihku!

Kontakt

Tartu Kroonuaia Kool
Puiestee 62
50303 Tartu
Tel. +372 736 1940
E-post: kool@kroonu.tartu.ee

2018  Tartu Kroonuaia Kool